DMK Danne ensüümhooldused

DMK Danne ensüümhooldused on kõige efektiivsem hooldus naha põhifunktsioonide tasakaalustamisel. Maskis mõjutavad nahka 340 erinevat ensüümi, millest igaühel on kindel ülesanne. Ensüümide abil eemaldatakse naha pinnalt surnud rakud, stimuleeritakse vere ja lümfi ringlemist nahas, eemaldatakse jääkained rakkudest, pinguldatakse nahka ja lihaseid. Hoolduse tulemusena kiireneb rakkude jagunemine, mis aitab säilitada naha elastsust ja vastupanuvõimet keskkonnamõjudele.
Hooldusi tehakse nii naha noorendamiseks kui naha ettevalmistamiseks erinevateks muudeks hooldusteks. Näiteks soovitatakse nahka ensüümidega tugevdada enne akneravi, happekoorimisi või enne ja peale plastilisi operatsioone.
Levinumad nahaprobleemid, mille raviks ensüümmaske kasutatakse:
Akne, armid, laienenud poorid, esmased vananemisilmingud, sügavad ja pindmised kortsud, pigmendilaigud, päikesekahjustused, hall ja elutu nahk, rosacea, kuperroosa, elastsuse kaotanud nahk, liigkuiv ja tugeva rasueritusega nahk, atoopiline nahk, kehahooldused, rinnahooldus jpm.

ENSÜÜMMASK#1 on kõige olulisem hooldus naha põhifunktsioonide normaalsesse seisukorda viimisel. Mask aktiveerib ainevahetust, parandab vere- ja lümfiringet, naharakud saavad rohkem hapnikku ja toitaineid. Jääkained ja mürgid pääsevad rakkudest ning nahast välja. Tulemused nähtavad juba peale esimest hoolduskorda. Seda eriti acne, vananeva ja “elutu” naha puhul
Nahafunktsioonide normaalsesse seisukorda viimiseks on vajalik läbida hoolduskuur – 4-5 ensüümhooldust 1 x nädalas.
Paralleelselt salongihooldustega kohustuslik kasutada ka terapeudi poolt määratud koduhooldustooteid!

ENSÜÜMMASK#2 on eriline lihaseid pinguldav mask. Selle toime on spetsiifilisem kui Ensüümmaskil #1 (sisaldab 76 erinevat ensüümi). Stimuleerib vereringlust ja pinguldab näolihaseid. Tekitab lihaste kokkutõmbed motoorsete liikumispunktide vahel. Sisaldab kapillaare avavaid ensüüme, järelikult on ta suurepärane ka kuperoosse naha hoolduseks. Mask kantakse ensüümmask#1 peale.

Hooldust on soovitav teha esinevate armide, peente jooned ja kortsude vähendamiseks näol, ebatasase naha puhul, naha uuenemse kiirendamiseks (vananev nahk), päikese kahjustatud naha taastamiseks, laienenud nahapooride korral, hüperpigmentatsiooni puhul, akne korral.

Hooldust ei tehta kui herpes on aktiivne, punetavale, turses nahale, haavandite korral, occutani kuuri ajal ning kuu kuu jooksul peale ravi lõppemist, tsüstiline akne korral.